Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Polecajki: talent + uważność

Polecajki: talent + uważność

Polecam FB profile, które inspirują i bawią.

Zazdroszczę osobom, które mają talent plastyczny. Mój Tata ma – pięknie maluje. Jednemu z trójki Jego dzieci udało się wygrać na genetycznej loterii. To nie jestem ja. Chociaż lubię rysować i rysuję.

Poniżej porównanie graficznego przedstawienia jednej z technik z masażu GaSa w wykonaniu mojego Taty i moim. Zgadnijcie, który jest mojego autorstwa…

dygresja (jak ktoś mnie zna, to wie, że w dygresjach jestem mistrzem)
“Hit ostatniego miesiąca”: kupiłam sobie kredki Bambino. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa i wyżywam się „artystycznie” w zeszytach i kalendarzach.

Podziwiam osoby, które charakteryzują się wysoką wrażliwością i potrafią swoje obserwacje przedstawić graficznie. Są takie profile w mediach społecznościowych, które urzekają mnie wizualnym sposobem przedstawiania otaczającego nas świata. W tych rysunkach zawarte jest to, czego szukam w każdej dziedzinie życia: UWAŻNOŚĆ.

Uważność, umiejętność obserwacji nas samych, naszych podopiecznych. Czuję, że ich prace pozwalają obserwatorom zauważyć i zatrzymać się nad aspektami, które w życiu codziennym mogą nam umknąć.

#uwaganaja

#uwaganazwierzaka

DODAJ KOMENTARZ (Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest DeGaSa - Marta Mucha-Balcerek. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. )

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *