Przejdź do treści

Poznajmy się!

Poznaj masaż GaSa.

grafika: koperta na stronie masaż GaSa

Email

kontakt@martamucha.pl

grafika: pinezka na stronie masaż GaSa

Osobiście

spotkajmy się na warsztatach!

grafika: gołąb
źródło: Canva na stronie masaż GaSa

Gołąb pocztowy

żartuję #muchajestniepowazna

Napisz do mnie.

Możesz się ze mną skontaktować wysyłając wiadomość na adres: kontakt@martamucha.pl lub wypełniając formularz.

Odpowiem tak szybko jak będę mogła!

zdjęcie: Marta z maskotkami na stronie masaż GaSa


  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest DeGaSa - Marta Mucha-Balcerek. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce prywatności

  Stosuję usługę reCAPTCHA, która podlega Polityce prywatności i Warunkom korzystania z usług Google. reCAPTCHA używam do zwalczania spamu i nadużyć w witrynie.

  * Wszystkie pola są wymagane.

  Jestem instruktorką i autorką masażu GaSa – techniki relaksacyjnej dla zwierząt. Od 2012 roku pomagam opiekunom czworonogów odkryć, jak wspierać swoich podopiecznych, jak wprowadzić w ich życie relaks dostosowany do ich potrzeb i możliwości. Na szkoleniach, konsultacjach i poprzez swoje publikacje uczę masażu, w którym dotyk… nie zawsze występuje. Nie ma mechanicznego odtwarzania technik – jest zrozumienie i obecność. (więcej O MNIE)

  Masaż GaSa

  Oferty zabiegów masażu relaksacyjnego dla zwierząt są coraz bardziej popularne. Niektórym czworonogom jest jednak niezmiernie trudno zrozumieć, iż wizyta polega na tym, aby się położyć, być spokojnym i relaksować się w nowych dla nich warunkach. Obce miejsce, obca osoba nie ułatwiają zadania.

  W odpowiedzi na te wyzwania powstał masaż GaSa – masaż relaksacyjny psów/kotów/innych czworonogów.

  Chcesz zafundować swojemu zwierzakowi odrobinę relaksu?

  Jednocześnie nie wyobrażasz sobie, żeby Twój podopieczny odnalazł spokój w gabinecie, przy obcej osobie?

  GaSa nie jest wykonywany przez masażystę / terapeutę. To opiekun, to TY, poprzez swój dotyk wpływasz korzystnie na organizm czworonoga, relaksujesz go i budujesz z nim głęboką więź.

  KSIĄŻKI O GASA

  MASAŻ PSÓW | MASAŻ KOTÓW

  do samodzielnego poznawania i odkrywania

  WARSZTATY GASA

  MASAŻ PSÓW (i nie tylko)

  grupowe spotkania na żywo w różnych miastach

  KONSULTACJE

  MASAŻ GASA | REFLEKSOTERAPIA PSÓW

  pod Poznaniem lub online

  Wspieram opiekunów zwierząt w budowaniu relacji opartej na zrozumieniu i obecności. Opiekunowie, którzy znają GaSa ufają intuicji i swoim podopiecznym – to daje im poczucie akceptacji i pozwala podejmować kolejne działania w zgodzie ze sobą, z ciekawością, bez poczucia “wybrakowania” i “bycia niewystarczającym”.

  Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe – bywam tam regularnie, dzielę się wiedzą, inspiruję i pokazuję moje cudowne zwierzaki.