O mnie

Nazywam się Marta Mucha-Balcerek, poznajmy się!


Marta Mucha-Balcerek

dzieckolasu

gasa

uwaganazwierzaka

wolnamucha

uwaganaja


Wychowywałam się w lesie przy stadninie koni prowadzonej przez mojego Tatę, moja Mama prowadzi hodowlę psów – nie da się ukryć, że do zwierzaków i natury było mi zawsze blisko.

Mówię o sobie “dziecko lasu” – będę się tutaj dzielić moimi przemyśleniami na temat natury, drzew i przestrzeni.

W 2010 roku ukończyłam hodowlę zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, kwalifikacje do pracy jako zoofizjoterapeuta uzyskałam w ośrodku szkoleniowym MED-VET we Wrocławiu. Następnie zgłębiałam tajniki zawodu w Deutschen Ausbildungsstätten für Hundekrankengymnastik – najstarszym niemieckim ośrodku kształcącym rehabilitantów psów . Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i seminariach z zakresu zachowania, i szkolenia zwierząt.

Specjalizuję się w masażu relaksacyjnym zwierząt, a najważniejsze jest dla mnie  budowanie spokojnej i świadomej relacji z podopiecznym – dotyk to tylko jeden z elementów, który może w tym pomóc.

Jestem twórczynią techniki masażu relaksacyjnego GaSa i autorką książki „Rozmowa poprzez dotyk. GaSa – masaż relaksacyjny psów”, stałej bywalczyni  na liście bestsellerów wyczerpane.pl  .

 Od 2012 prowadzę warsztaty o tej tematyce.

Poszukiwanie uważności i swojej ścieżki to moja pasja. Dlatego znajdziesz też tutaj treści o wolności i powolności, uważności, medytacji i inne moje “rozkminy”.