Przejdź do treści
Strona główna » Regulamin bloga

Regulamin bloga

Cześć, dzień dobry!

Blog martamucha.pl to miejsce pełne pozytywnej energii, która ma sprzyjać uważnemu życiu. Bardzo się cieszę, że tu jesteś.

Chętnie zapoznam się z każdym punktem widzenia na tematy, które poruszam. Zależy mi jednak na tym, aby inne komentujące osoby czuły się tutaj komfortowo, sama, jako jego autorka, chcę się na nim dobrze czuć.

Dokument ten został sporządzony dodatkowo (poza nadrzędną Polityką Prywatności martamucha.pl/polityka-prywatnosci), aby ułatwić Ci zapoznanie się z aspektami związanymi z aktywnym uczestnictwem i komentowaniem wpisów.

W razie jakichkolwiek uwag, pytań, wątpliwości, jestem do Twojej dyspozycji pod adresem kontakt@martamucha.pl.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury!

Marta Mucha-Balcerek

Sprawy organizacyjne:

1. To co publikuję na blogu jest oparte na moich doświadczeniach – nie musisz się ze mną zgadzać. Jeżeli uważasz, że w jakimś temacie masz większe kompetencje, napisz jak to wygląda z Twojego punktu widzenia. Zawsze z szacunkiem.

2. Pomyśl zanim zechcesz skrytykować. Nie uważam, że wszystko co napiszę będzie dla Ciebie i/lub dla Twojego zwierzęcia dobre. Jednak niektóre wskazówki mogą dobrze Ci służyć, jeżeli dostosujesz je do siebie/do Was.

3.  Ten blog to miejsce, gdzie dzielę się inspiracjami, które mogą pomóc poprawić jakość życia, zarówno Twoją, jak i Twojego podopiecznego. Nie jest to jednak żadna forma rekomendacji lub pewnika.

Komentarze na blogu są moderowane.

Jako jego twórca daję sobie prawo do usuwania komentarzy, które:

1. Są obraźliwe zarówno w stosunku do mnie jak i do innych czytelników. Każdy ma prawo do własnego zdania ale na tym blogu musi być ono przekazywane w sposób kulturalny i nieobrażający innych.

2. Są niezwiązane z tematem wpisu.

3. Są spamem.

4. Zarzucają coś, co jest niezgodne z prawdą.

Wpisy które nic nie wnoszą, a tylko psują atmosferę, będą kasowane. Wszelkie objawy agresji słownej na blogu będą usuwane, a w skrajnych przypadkach zgłaszane.