Poznaj swojego zwierzaka – zaproszenie do akcji inspiracji!

Zapraszam do trzydniowej “akcji w poszukiwaniu inspiracji – poznaj lepiej swojego zwierzaka”!

Pojawił się w muszej głowie pewien pomysł… Zainspirujmy się wzajemnie do lepszego poznania naszego podopiecznego. Znajdźmy chwilę, żeby poobserwować i nauczyć się czegoś nowego.

poznaj swojego zwierzaka - kot

02.09.2021 – 04.09.2021 – trzy dni pełne inspiracji

Proponuję trzy dni, które zainspirują do uważnego życia ze swoim czworonogiem! Nie ukrywam, że ja na myśl, o tym czasie przebieram nóżkami. To będzie piękne rozpoczęcie września. Popracujemy nad nowymi rytuałami, które będzie można od razu wprowadzić w życie!

Zapraszam na stronę zachęcającą do udziału w “akcji inspiracji”.

burza, praktyka i live – plan działania

Wstępny plan jest taki:

– dzień pierwszy: czerpmy ze swojej wiedzy i doświadczenia, tutaj każdy z nas może się przyczynić do zwiększenia uważności na zwierzęta u siebie, ale też u innych! Zrobimy burzę mózgów, zainspirujemy i damy się zainspirować.

– dzień drugi: czas na praktykę! Korzystając z podpowiedzi i inspiracji przeznaczymy kilka minut na poznanie swojego czworonoga. Sami wybierzemy, co jest dla nas w danym momencie najlepsze – ja pomogę zapewniając dodatkowe narzędzie.

– dzień trzeci: spotkanie live na którym zbierzemy wiedzę o tym, w jaki sposób można lepiej poznać swojego czworonoga, dodatkowo zdradzę kilka wskazówek, jak znaleźć czas na budowanie relacji ze swoim podopiecznym.

Wierzę, że ta forma pozwoli skorzystać wszystkim przyjaciołom zwierząt. Skorzystaj również Ty! Powtarzam, jak mantrę (i powtórzę jeszcze raz): uniwersalne zasady nie istnieją, tylko Wy (Ty i Twój podopieczny) wiecie, co będzie Wam służyć. A jeżeli nie czujecie, że wiecie, to… zapraszam na „akcję inspirację – poznaj swojego zwierzaka”! 🙂

akcja poznaj swojego zwierzaka - pies

Jeżeli chcesz dołączyć do trzydniowej „akcji w poszukiwaniu inspiracji” do lepszego poznania swojego zwierzęcia skorzystaj z formularza i widzimy się już wkrótce!

zapraszam!

Już nie mogę się doczekać!!! To trzy dni pełne pomysłów i wskazówek, jak lepiej poznać swojego zwierzaka.

Dołączasz? Zróbmy razem coś dla naszych podopiecznych! 🙂

ilustracje od niezastąpionych Vectorove

Dodaj komentarz