Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Korzyści z towarzystwa kota

Korzyści z towarzystwa kota

Masz kota? Masz powód do wdzięczności.

wdzięczność

Jestem fanką wdzięczności. Staram się ją praktykować, jak najczęściej w najróżniejszej formie. Wypisywanie wszystkiego, co sprawiło mi radość, czegoś nauczyło, dało możliwość do refleksji, wywołało uśmiech, wzruszyło jest dla mnie ważnym elementem życia… To takie moje, ale medytacja wdzięczności jest też obiektem badań. Wyniki zachęcają do praktykowania . Wskazują, że wdzięczność wydłuża życie i sprawia, że to życie jest szczęśliwsze. Wdzięczność wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, zmniejsza autokrytykę i objawy depresyjne.

towarzystwo kota

Jestem opiekunką kota Dekla. Koty to fantastyczne zwierzęta i życie z nimi to dla mnie zaszczyt. W relacjach kocio-ludzkich widzę naturalność, pozwolenie na bycie tym, kim się jest bez narzucania swoich wyobrażeń. Koty z którymi miałam przyjemność obcować wzbogaciły moje życie i uczyły relacji nie tylko pomiędzy kotami a ludźmi, ale również pomiędzy jakimikolwiek istotami.

darmowy PDF – korzyści z towarzystwa kota

Połączyłam te dwie kwestie w darmowym PDF „Dzięki kocie!”. Opracowanie będące próbą odpowiedzi na pytanie: jakie korzyści czerpiemy z towarzystwa kota. Celem tego tekstu jest zauważenie jak wiele zawdzięczamy naszym czworonogom, zainspirowanie do wdzięczności i uważności. Zachęcam do lektury każdego opiekuna kota, również potencjalnego. Doceniajmy nasze czworonogi.

co otrzymasz oprócz opracowania “Dzięki kocie!”?

ilutracja: postać pracująca na komputerze czerpiąca korzyści z towarzystwa kota
  • zapis na listę mailingową społeczności martamucha.pl dzięki czemu będziesz na bieżąco ze wszystkim moimi działaniami , w pierwszej kolejności dowiesz się o nowych produktach, wydarzeniach, darmowych materiałach i zyskasz okazję do skorzystania z rabatów
  • kupon rabatowy na “Zeszyt praktyki uważności na zwierzaka” w formacie PDF

Zapraszam do wspólnej praktyki wdzięczności!

Przejdź na stronę “Dzięki kocie!

ilustracje wykorzystywane w opracowaniu “Dzięki kocie!” od  blush.design by Pau Barbaro

DODAJ KOMENTARZ (Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest DeGaSa - Marta Mucha-Balcerek. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. )

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *